ספרים למבוגרים

"המספר הזוכה 9016799" – ספר מרתק של זיוה יצחק

זיוה יצחק תיקח אתכם ואתכן, הקוראים והקוראות, למסע אותנטי, בלתי אמצעי, קולח ומחניק כאחד, לחיים הפרטיים של אסירה בכלא הנשים היחיד בישראל, נווה תרצה.

לא תצליחו לנתק את עיניכם מהספר, שעלילתו תכניס אתכם לעולם אפל שרובכם כלל לא מכירים. כל פרק הוא יום בו מתוארים קורותיה של הסופרת, מבלי לפסוח על אף יום מבין ארבעת החודשים שבילתה בכלא, כולל שבתות וחגים.

כתיבתה של זיוה יצחק ממחישה את החוויות, הקולות, הפחד, הייאוש, האכזבות, הלכלוך והגועל, ובספר שזורים גם שירים קצרים שכתבה. 

זיוה יצחק במעריב:  "אות קין זה כלום": אסירה לשעבר מתארת בספרה את הכלא, והנשים שפגשה בו
"המספר הזוכה 9016799" – ספר מרתק של זיוה יצחק

"צעיף בגרות" – ספר ארוטי חדש של הסופרת זיוה יצחק

"אתה מדבר לאט ומילותיך מזדרזות לפלח את גופי. אתה לוחש בלאט, דפיקות הולמות בתוך לבי. אתה נוגע רך ונעים, אותך טועמת בשכרון חושים. אתה...ואני... בעננים...".

"צעיף בגרות" נולד ממרום בגרותה ובשלותה של הסופרת. זהו ספר מיוחד וייחודי לאהבה ולתשוקה, אוסף של כ-100 שירים ארוטיים המבטאים עונג ותשוקה מינית, עם המחשה במילים ובציורים צבעוניים, את עוצמתה של אהבה הדדית אמיתית הנובעת הישר מהלב ומהנשמה.

חלק מהשירים כתובים מנקודת המבט של האישה האוהבת, וחלקם כתובים מנקודת מבטו של הגבר האוהב. זהו שילוב נפלא המדגיש את חשיבותן של ההדדיות והשותפות, על מנת ששני בני הזוג יגיעו לשיא באקט המיני המתואר בכל שיר בספר.

אתם מוזמנים ומוזמנות להניח את הספר בשידת חדר השינה, לקרוא, להקריא, ליהנות מהחוויה ופשוט לעשות אהבה. אין גיל לאהבה ואין מחסום לתשוקה.
"צעיף בגרות" – ספר ארוטי חדש של הסופרת זיוה יצחק
 

לפרטים והזמנות:  052-3394445  •  zivuch@walla.co.il

..